ARCHIVISION
AL MEER DAN 20 JAAR KWALITEIT

De kwaliteit van het werk van ArchiVision is verzekerd dankzij de inzet van een hecht team van specialisten. Zij hebben de kennis, de ervaring en de betrokkenheid om bij elke opdracht het best mogelijke resultaat te realiseren. Ook voor u!

De mensen van ArchiVision zijn in grote lijnen onder te verdelen in drie categorieen. Onze projectleiders verzorgen de coordinatie van projecten en de contacten met klanten. Onze 3D-modelleurs staan borg voor een perfecte technische uitvoering met een gezonde dosis creativiteit. En onze studio managers geven het hele proces solide ondersteuning.

WE STELLEN ONS EVEN VOOR

Roelof Terpstra
Executive Director
roelof@archivision.nl

Jeffrey Lingmont
Studio Manager
jeffrey@archivision.nl

Bart Kok
Studio Manager VR
bart@archivision.nl

Marjan Berends
Office Manager
marjan@archivision.nl

Tim Moelard
Virtual Reality Developer
tim@archivision.nl

Erik Mostert
3D Visualizer
erik@archivision.nl

Mark de Lange
3D Visualizer
mark@archivision.nl

Marthijs Ekkel
3D Visualizer
marthijs@archivision.nl

Richard de Paauw
Virtual Reality Developer
richard@archivision.nl

Peter Heinen
Virtual Reality Developer
peter@archivision.nl

Martijn Hidding
3D Visualizer
martijn@archivision.nl

Ruben von Piekartz
Virtual Reality Developer
ruben@archivision.nl

Sanne van Bortel
Communication & Marketing
sanne@archivision.nl

Chiel Broeke
3D Visualizer
chiel@archivision.nl

Stefan Leushuis
Virtual Reality Developer
stefan@archivision.nl

Karikaturen door Bert Kroese.

WIJ WERKEN O.A. VOOR:
UW PROJECT VRAAGT OM GEPRESENTEERD TE WORDEN MET KWALITEIT
Wilt u weten wat ArchiVision voor uw project kan betekenen? - Stuur ons een bericht!