ARCHIVISION
AL MEER DAN 20 JAAR KWALITEIT

De kwaliteit van het werk van ArchiVision is verzekerd dankzij de inzet van een hecht team van specialisten. Zij hebben de kennis, de ervaring en de betrokkenheid om bij elke opdracht het best mogelijke resultaat te realiseren. Ook voor u!

De mensen van ArchiVision zijn in grote lijnen onder te verdelen in drie categorieen. Onze projectleiders verzorgen de coordinatie van projecten en de contacten met klanten. Onze 3D-modelleurs staan borg voor een perfecte technische uitvoering met een gezonde dosis creativiteit. En onze studio managers geven het hele proces solide ondersteuning.

WE STELLEN ONS EVEN VOOR
Roelof

Roelof Terpstra
Executive Director
roelof@archivision.nl

Jeffrey

Jeffrey Lingmont
Studio Manager
jeffrey@archivision.nl

Bart

Bart Kok
Studio Manager VR
bart@archivision.nl

Marjan

Marjan Berends
Office Manager
marjan@archivision.nl

Tim

Tim Moelard
Virtual Reality Developer
tim@archivision.nl

Erik

Erik Mostert
3D Visualizer
erik@archivision.nl

Mark

Mark de Lange
3D Visualizer
mark@archivision.nl

Marthijs

Marthijs Ekkel
3D Visualizer
marthijs@archivision.nl

Richard

Richard de Paauw
Virtual Reality Developer
richard@archivision.nl

Peter

Peter Heinen
Virtual Reality Developer
peter@archivision.nl

Martijn

Martijn Hidding
3D Visualizer
martijn@archivision.nl

Ruben

Ruben von Piekartz
Virtual Reality Developer
ruben@archivision.nl

Sanne

Sanne van Bortel
Communication & Marketing
sanne@archivision.nl

Chiel

Chiel Broeke
3D Visualizer
chiel@archivision.nl

Stefan

Stefan Leushuis
Virtual Reality Developer
stefan@archivision.nl

Karikaturen door Bert Kroese.

WIJ WERKEN O.A. VOOR:
UW PROJECT VRAAGT OM GEPRESENTEERD TE WORDEN MET KWALITEIT
Wilt u weten wat ArchiVision voor uw project kan betekenen? - Stuur ons een bericht!